Állásajánlataink

Raktáros állás Budapest XIII. kerületben

Milyen küldetés vár Rád?

  • Termék etikett készítés, címkézés
  • Csomagküldés előkészítése
  • Bejövő áru feldolgozása
  • Raktár részleges kezelése

Jelentkezz, ha:

  • Legalább 1-2 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Jellemző Rád a nyitottság és a gyors munkavégzés, a kreativitás, fontos számodra a minőség
  • Kiemelkedő a monotonitás tűrésed, önállóan tudsz dolgozni
  • Előny: Shoprenter, Kulcs Soft, GLS felület ismerete

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos, támogató csapat

Bérezés:

  • Alapbéren felül jutalék
  • Az alapbér az idő múlásával növekszik
  • Jelentkezésnél kérlek jelöld meg bérigényed

Munkaidő:

  • Hétfőtől-Péntekig: 9-17h között, túlóra nincs.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Jelentkezés Módja: Fényképes önéletrajzodat emailen várjuk: nagyker@mobilpro.hu címre